Horizons Class of 2014

Leith Almetwaly, TEXAS-ARLINGTON 2016

Eli Boettner, PEPPERDINE UNIVERSITY 2016

Thomas Brenzel, UNIVERSITY OF LOUISVILLE 2016

Albert Brown, BROWN UNIVERSITY 2016

Jordan Capper, UNIVERSITY OF THE PACIFIC 2016

Noah Chakroun, VANDERBILT UNIVERSITY 2016

Michael Falcone, UNIVERSITY OF OKLAHOMA 2016

Jeffrey Field, WESTERN CONNECTICUT STATE UNIVERSITY 2016

Micah Getzug, EMORY UNIVERSITY 2016

Aaron Hallenberg, VALPARAISO UNIVERSITY 2016

Ryan Holder,  CENTRAL MICHIGAN UNIVERSITY 2016

Marco Irimia, UNIVERSITY OF FLORIDA  2016

Peter Ivanov, UNIVERSITY OF TORONTO-RYERSON 2016

Matthew Jenson, UNIVERSITY OF NORTH DAKOTA 2016

Nicholas Johnston, UNIVERSITY OF BRITISH COLUMBIA-SIMON FRASER UNIVERSITY 2016

Matthew Kalinowski, MASSACHUSETTS INSTITUTE OF TECHNOLOGY 2016

Colin Kirasack, UNIVERSITY OF OTTAWA 2016

Cole Kubosumi, UNIVERSITY OF IDAHO 2016

Vincenzo Lamonica, UNIVERSITY OF WEST FLORIDA 2016

Kyle Larkin, UNIVERSITY OF OTTAWA 2016

John Lee, UNIVERSITY OF KANSAS 2016

Jerry Lherisson, OHIO WESLEYAN UNIVERSITY 2016

Jeffrey Longust , PEPPERDINE UNIVERSITY 2016

Trevor Martin, UNIVERSITY OF NEW HAMPSHIRE 2016

Hector Martinez , FLORIDA INTERNATIONAL UNIVERSITY 2016

Bryan Mathews, SOUTHEAST MISSOURI STATE UNIVERSITY 2016

Mohamed Mohamed, UNIVERSITY OF WINDSOR 2016

Wenceslaus Muenyi, UNIVERSITY OF WEST FLORIDA 2016

Craig Murphey, GEORGIA INSTITUTE OF TECHNOLOGY 2016

Zeman Nathoo, UNIVERSITY OF PUGET SOUND 2016

Vishal Nathu, EASTERN KENTUCKY UNIVERSITY 2016

Valerio Nunez, THE COLLEGE OF IDAHO 2016

Matthew Oman, UNIVERSITY OF CONNECTICUT  2016

Lucas Porter, CLARKSON UNIVERSITY 2016

Andrew Quijano-Siade, CALIFORNIA STATE UNIVERSITY-NORTHRIDGE 2016

Daniel Rifkind, BALL STATE UNIVERSITY 2016

Frank Rivera, EAST TENNESSEE STATE UNIVERSITY 2016

Matthew Rodriguez, UNIVERSITY OF MONTANA 2016

Jonathan Routh, UNIVERSITY OF WISCONSIN 2016

Kaleb Satterly, WESTERN KENTUCKY UNIVERSITY 2016

Stein Spiller, SAM HOUSTON STATE UNIVERSITY 2016

Nicholas Stoeckle, UNIVERSITY OF LOUISVILLE 2016

Taylor Stull, UNIVERSITY OF MARYLAND 2016

Zachary Styx, UNIVERSITY OF MINNESOTA 2016

Juaquin Vallejos, UNIVERSITY OF NEW MEXICO 2016

Parker Van Dyk, UNIVERSITY OF ALABAMA 2016

Andrew Warner, UNIVERSITY OF TENNESSEE-MARTIN 2016

Colton Weaver, CLARKSON UNIVERSITY 2016

Benjamin Zenker, ROCHESTER INSTITUTE OF TECHNOLOGY 2016

Mitchell Allen, UNIVERSITY OF FLORIDA 2016

Jeffrey Doerr, NEW MEXICO STATE UNIVERSITY 2016

Eric Valianti, BRIDGEWATER STATE COLLEGE 2016

John Ferguson, ILLINOIS WESLEYAN UNIVERSITY 2016

Nixon Brooks, UNIVERSITY OF TULSA 2016

Emmanuel Balandi, BRYANT UNIVERSITY 2016

Dylan Black, JACKSONVILLE UNIVERSITY 2016

Christopher Brann, EASTERN KENTUCKY UNIVERSITY 2016

Matthew Brown, HANOVER COLLEGE 2016

Rigoberto Castillo, NEW MEXICO STATE UNIVERSITY 2016

Christopher Cazee, DEPAUW UNIVERSITY 2016

Wooyoung Choi, UNIVERSITY OF BRITISH COLUMBIA-SIMON FRASER UNIVERSITY 2016

Stephen Cramond, IOWA STATE UNIVERSITY 2016

Clayton Furr, LOUISIANA STATE UNIVERSITY 2016

Hunter Graviett, UNIVERSITY OF OKLAHOMA 2016

James Hartley, UNIVERSITY OF NORTH ALABAMA 2016

Neil Hartman, VIRGINIA POLYTECHNIC INSTITUTE & STATE UNIVERSITY 2016

James Haynes, UNIVERSITY OF RHODE ISLAND 2016

Chapman Hewett, MONTANA STATE UNIVERSITY 2016

Conor Hoolihan, UNIVERSITY OF DENVER 2016

James Hu, RENSSELAER POLYTECHNIC INSTITUTE 2016

Michael Jackson, WESTERN CAROLINA UNIVERSITY 2016

Brandon Janda, WESTERN ILLINOIS UNIVERSITY 2016

Michael Jones, CORNELL UNIVERSITY 2016

David Jones, UNIVERSITY OF CALIFORNIA-MERCED 2016

Jared Kavalle, NORTHERN ARIZONA UNIVERSITY 2016

Andrew Kopel, FURMAN UNIVERSITY 2016

Dhruva Krishna, CARNEGIE MELLON UNIVERSITY 2016

Daniel La, UNIVERSITY OF CALIFORNIA-IRVINE 2016

WeiXuan Lai, RENSSELAER POLYTECHNIC INSTITUTE 2016

Jonathan Landa, UNIVERSITY OF IDAHO 2016

Nathan Lee, ARKANSAS STATE UNIVERSITY 2016

Nicholas Medley, UNIVERSITY OF RHODE ISLAND 2016

Austin Miele, UNIVERSITY OF TENNESSEE-CHATTANOOGA 2016

Nicholas Morell, COLORADO STATE UNIVERSITY 2016

Jordan Morrissey, BENTLEY UNIVERSITY 2016

Michael Noesen, UNIVERSITY OF NORTH FLORIDA 2016

Oluwole Obayomi, MCGILL UNIVERSITY 2016

Matthew O'Brien, CENTRE COLLEGE 2016

Spencer Owen, PURDUE UNIVERSITY 2016

Juan Paredes, BALL STATE UNIVERSITY 2016

Brandon Parrino, TEXAS CHRISTIAN UNIVERSITY 2016

Erik Taskin, UNIVERSITY OF PITTSBURGH 2016

Parker Thomas, UNIVERSITY OF CHICAGO 2016

Tanner Warne, CALIFORNIA STATE UNIVERSITY-NORTHRIDGE 2016

Rick Borgo, RUTGERS UNIVERSITY 2016

Jacob Esenther, AMERICAN UNIVERSITY 2016

Joseph Mullen, UNIVERSITY OF MEMPHIS 2016

Cory Sweet, ROCHESTER INSTITUTE OF TECHNOLOGY 2016

Taylor Morrison, FLORIDA SOUTHERN COLLEGE 2016

Juliano Mazzurco, UNIVERSITY OF CENTRAL FLORIDA 2016

Ali Ahmed, ALMA 2016

Alexander Aldiab, NORTH TEXAS 2016

Dominic Aquilina, WATERLOO 2016

Franklin Burquest, ST. THOMAS 2016

David Chandler, KANSAS STATE 2016

Matthew Coplai, KENT STATE 2016

Joseph  D'Auria, NEW HAVEN 2016

Jeremy Fernandes, CINCINNATI 2016

Mark Fishman, NORTHWESTERN 2016

Ian Friend, YOUNGSTOWN STATE 2016

Graham Gage, CAL. POLY. –POMONA 2016

Adam Greenstein, NORTHWESTERN 2016

Trevor Helm, WILFRID LAURIER 2016

Morgan Hill, WILLAMETTE 2016

Shayan Jaffer, TORONTO-RYERSON 2016

Michael Johnson, BUCKNELL 2016

Blake Johnson, OREGON STATE 2016

Matthew Jones, RICHMOND 2016

Ryan Joynes, ST. THOMAS 2016

Daniel Kerbs, WYOMING 2016

Alexander Krass, RICHMOND 2016

Samuel Kujovich, SANTA CLARA 2016

Michael LaBelle, MICHIGAN STATE 2016

Christopher Ma, CALIFORNIA-DAVIS 2016

Richard Maddock, OREGON 2016

Grady Massey Jr., EMBRY-RIDDLE (DAYTONA BEACH) 2016

Jacob McMichael, TEXAS A&M-COMMERCE 2016

John Miller, GETTYSBURG 2016

Evan Miller, NORTH GEORGIA 2016

Gerard Mosiello, NORTH FLORIDA 2016

Daniel Nagel, KETTERING 2016

Jordan Nelson, UTAH 2016

William Ngo, CALIFORNIA-IRVINE 2016

Mitchell Nommensen, MINNESOTA 2016

John Paseur, JOHNS HOPKINS 2016

Malcom Perkins, CASE WESTERN 2016

Brian Pospishil, BRADLEY 2016

Evan Ramsey, CHICAGO 2016

Zachary Reider, COLLEGE OF IDAHO 2016

David Riopelle, CALIFORNIA-LOS ANGELES 2016

Robert Rush, GEORGIA SOUTHWESTERN 2016

Michael Sanders, CALIFORNIA-DAVIS 2016

Jonathan Seguin, WINDSOR 2016

Tianchen Jean-Louis Shi, MCGILL 2016

Joseph Trujillo, NEW MEXICO 2016

Gauthier van Sasse van Ysselt, ARIZONA STATE 2016

Drew Weitzel, TEXAS-AUSTIN 2016

Perry Williams, SANTA CLARA 2016

Jake Orta, CAL. STATE-SAN BERNARDINO 2016

Cody Carlson, EASTERN ILLINOIS 2016

James Kuykendall, OKLAHOMA STATE 2016

Matthew Amato, NEW MEXICO STATE 2016

Alex Arentsen, SOUTHERN METHODIST 2016

Matthew Austin, CAL. STATZ –CHICO 2016

Ryan Barber, TEXAS A&M-COLLEGE STATION 2016

Collin Beckham, RADFORD 2016

Jordan Brazeau, WILFRID LAURIER 2016

John Bryan, MISSISSIPPI STATE 2016

Benjamin Campbell, OREGON 2016

Avery Cleberg, NORTH DAKOTA 2016

Michael Conan, OREGON STATE 2016

Charles Courtney, CENTRE 2016

Matthew Criswell, MICHIGAN 2016

Connor Davis, OKLAHOMA STATE 2016

Austin Davis, VALPARAISO 2016

Adam Dick, HOUSTON 2016

Matthew Diede, LOYOLA (CHICAGO) 2016

Dennis Doh-Hoon, BUTLER 2016

Lee Friedman, GETTYSBURG 2016

Spencer Glenn, NORTH TEXAS 2016

Adam Henry, KETTERING 2016

Kyle Iazzatti, SYRACUSE 2016

Trevor Jorgensen, NEBRASKA 2016

Grant Kaku, TEXAS-ARLINGTON 2016

Chad Kumabe, PACIFIC 2016

Stanton Maack, SAN JOSE 2016

Jacob McLendon, ALABAMA 2016

Andreas Mohring, NORTHWESTERN 2016

Austin Mullen, KENTUCKY 2016

John Orta, CAL. STATE-SAN BERNARDINO 2016

Kevin Phelps, PENN STATE 2016

Nate Poppe, NEBRASKA 2016

Allen Rakotoniaina, LOUISVILLE 2016

Cristopher Ricario, EMBRY-RIDDLE (PRESCOTT) 2016

Porter Rivers, SAMFORD 2016

Gordon Schley, EMBRY-RIDDLE (DAYTONA BEACH) 2016

Michael Sproul, SOUTHERN UTAH 2016

Patrick Stephens, FLORIDA 2016

Kevin Sullivan, PENN STATE 2016

Logan Sweet, ALMA 2016

Ryunoshin Takahashi, CASE WESTERN 2016

Daniel Tressler, WEST GEORGIA 2016

Thomas Velasquez, CAL. STATE-CHICO 2016

Christopher Walker, GEORGE WASHINGTON 2016

Grant Walters, DEPAUW 2016

Chapman Wilkinson, GEORGIA 2016

Christopher Willis, HARVARD 2016

Stephen Winn Jr., CONNECTICUT 2016

Robert Zoccano III, WESTERN CONNECTICUT 2016

Bryan Somaiah, DUKE 2016

Louis Murad, ARKANSAS 2016